ما مفتخر هستیم از طریق همکاری با برندهای بزرگ خدمات خود را در دو بخش فروش متریال و متریال ساختمان در اختیار شما قرار دهیم.

توضیحات تصویر

درباره ما

WhatsApp Image 2019-02-23 at 18.52.38(1)

گروه تجاری نارون

گروه تجاری نارون، با افتخار به همراه داشتن دفاتر و شرکت‌های معماری و دکوراسیون‌ قوی در سطح کشور آماده‌ی ارائه خدمات می‌باشد. این شرکت به عنوان تنها گروه مولتی کمپانی معماری در کشور شناخته شده است. ما خدمات خود را  در زمینه‌های طراحی، بازسازی، مشارکت، نظارت، اجرا و ساخت و متریال ارائه می‌دهیم. در بخش متریال نماینده‌ی اولین وتنها تولیدکننده استاندارد چوب ترمو در ایران، می‌باشیم.

دارا بودن امتیاز و تکنولوژی روز شرکت قدرتمند YARTEK فنلاند امکان ارائه ترموودی با کیفیت استاندارد فنلاند را برای ما امکان پذیر کرده است.

بخشی از گروه تجاری نارون مربوط به مشاوران متخصص ما می‌‌باشد که با ارائه‌ی مشاوره رایگان، شما را در انتخاب و بررسی طرح و نقشه‌ی مورد نظرتان یاری می‌کنند.

تلاش ما جلب اعتماد و رضایت شما عزیزان برای پیشرفت و تکامل است.

معرفی بهترین پروژه های ما

جهت کمک به تصمیم گیری شما عزیزان در انتخاب نارون وود بهترین و با کیفیت ترین پروژه هایی را که انجام داده ایم رامی توانید مشاهده و راحت تر تصمیم بگیرید.

با توجه به شرایط ایجاد شده در کشور و اعمال تحریم ها قیمت محصولات و خدمات افزایش چشم گیری داشته است و دامنه ی سود جویی دلالان گسترده شده است ولی شرکت ما با تمام این مسائل تلاش خود را می کند که در این صنعت مدرن قیمت های مناسبی را به مشتریان ارائه دهد و رعایت حال مشتری را در راس هدف خود قرار دهد

از ویژگی های بارز گروه تجاری ما، ارائه ی قیمت های مناسب، ارسال سریع، تنوع در ابعاد وسایز، همکاری با برندهای متفاوت، مشاوره مناسب و رایگان می باشد

نارون وود با ارائه و اجرای طرح های هندسه ای مناسب و هنرمندانه دکوراسیون های داخلی و بیرونی زیبایی را برای شما به ارمغان می آورد

90

اعتماد

آنچه ما را در این صنعت از دیگر رقبا پیشتاز کرده است اعتمادی است که از جانب شما مشتریان عزیز دریافت کرده ایم.

100

کیفیت

ما با استفاده از بهترین و مرغوب ترین مواد اولیه روز، با کیفیت ترین محصولات را در اختیارتان می گذاریم.

اشتراک

جهت دریافت مشاوره و ارتباط با ما می توانید شماره خود را با ما به اشتراک بگذارید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند