ما مفتخر هستیم از طریق همکاری با برندهای بزرگ خدمات خود را در دو بخش فروش متریال و متریال ساختمان در اختیار شما قرار دهیم.

توضیحات تصویر

ساختمان و متریال ساختمان

thermowood

متریال ساختمان

ما با دارا بودن متخصصان و معماران حرفه ای و با تجربه ی خود در زمینه ساختمان و متریال آن فعالیت چشم گیری را انجام می دهیم. در واقع منظور ما از متریال ساختمان این است که با ارائه ی طرح و نقشه اولیه به بازسازی و ساخت ساختمان های سفارش شده می پردازیم و تا مرحله ی اتمام کار بر آن نظارت کافی داریم.

بخشی از گروه تجاری نارون در دست مشاوران متخصص و کارآمدی می باشد که تمام سعی خود را انجام می دهند که در ابتدا متوجه این شوند که مشتری در اصل چه می خواهد و بر اساس آنچه که در ذهن مشتری می گذرد به ارائه ی طرح و دکوراسیون هایی که مدنظر مشتری می باشد، می پردازد.

آن ها با ارائه ی چندین طرح مناسب به مشتری، او را در تصمیم گیری هر چه بهتر کمک می کنند و در آخر مطابق با میل و نظر مشتری، طرح را ثبت و جهت اجرا و پیاده سازی آن به بخش تولید  و خدمات ارائه می دهند.

ما سعی می کنیم که در بازسازی ساختمان های خود بدون وارد کردن ضرری به پایه و اساس ساختمان و با به کارگیری کلیه ی مجوزهای لازم نماهای ساختمانی شما رو به بهترین صورت ممکن بازسازی نماییم.


دریافت مشاوره

جهت برقراری ارتباط با ما ودریافت مشاوره، می توانید شماره ی همراه خود را با ما اشتراک بگذارید تا مشاوران ما با شما تماس حاصل فرمایند.

ایران-تهران
info@narvanthermowood.ir